پلاک
پیامبر
wikichavoshi
ایفه
afagraphy.com
آپارات
davat
badiha
http://www.ketab.org.ir/BookList.aspx?Type=Publisherid&Code=298446&pageIndex=1&pageSize=10
سبد-خرید-2
  • کاربران حاضر: 2
  • بازدید امروز: 879
  • بازدید هفته: 5,076
مهربانان
635291015814025981-225x300
photo_2015-09-15_07-42-54
fathers
تاریخ انتشار : ۱۵ تیر ۱۳۹۳

کتاب پدران مهربان سرزمین من

پدران مهربان

خلاصه خبر

انتشارات عزیزستان پس از اقدام به تولید کتاب مادران مهربان در دومین اقدام تولید و چاپ کتابهای مشارکتی اقدام به اعلام فراخوان برای کتاب پدران مهربان سرزمین من نموده است.

بسم الله الرحمن الرحیم

انتشارات عزیزستان پس از اقدام به تولید کتاب مادران مهربان در دومین اقدام تولید و چاپ کتابهای مشارکتی  اقدام به اعلام فراخوان برای کتاب پدران مهربان سرزمین من نموده است . علاقه مندان به شرکت در این فراخوان با ارسال عدد ۱۱۰ به سامانه انتشارات عزیزستان به شماره ۳۰۰۰۷۶۱۸۸۰ اعلام علاقه مندی برای درج مطلب خود در این کتاب نموده و از طریق ورود و به سایت عزیزستان پس از ثبت نام در بخش دریافت کتاب  روند ثبت نام خود وحضور خود را به عنوان یکی از نویسندگان  این کتاب تکمیل نمایند . هر یک از کتابها با   نگارش  چهل مطلب تکمیل شده و برای مراحل آماده سازی قبل از چاپ ارسال و پس از چاپ در مراسمی با حضورنگارندگان مطالب  کتاب و دیگر علاقه مندان از کتاب  رو نمایی خواهد شد .  هر شرکت کننده می تواند  یک صفحه مطلب در وصف پدر خود نگاشته و از طریق سایت ارسال نماید  این مطلب می تواند در برگیرنده خاطرات ، پند ، نصایح، متن ادبی،  شعر وداستان در وصف پدر خود شما باشد. این کمترین کاری است که فرزندان برای قدر دانی از مهربانی های پدر خود انجام دهند، و نام پدر خود را برای همیشه جاویدان نگاه دارند .

کسانی هم که تا به حال متنی ننوشته اند هیچ نگران نباشند انتشارات عزیزستان در نوشتن مطلب به آن دسته از عزیزان که نیاز به مشاوره و راهنمایی در نوشتن مطلب دارند کمک خواهدکرد تا مطلب خود را بنویسند .

مراحل حضور در کتاب:

۱- ارسال عدد ۱۱۰ به سامانه انتشارات عزیزستان شماره ۳۰۰۰۷۶۱۸۸۰
۲-   ثبت نام درسایت انتشارات عزیزستان
۳- واردشدن به بخش در یات کتاب
۴-تکمیل رم در یافت کتاب
۵- ارسال مطلب از طریق سایت

برای اطلاع بیشتر کلیک کنید.

یک دیدگاه بگذارید :

آدرس ایمیل شما هرگز منتشر نخواهد شد بخش های لازم با * علامت گذاری شده است.

* :*