150
پیامبر
wikichavoshi
afagraphy.com
آپارات
davat
badiha
http://www.ketab.org.ir/BookList.aspx?Type=Publisherid&Code=298446&pageIndex=1&pageSize=10
سبد-خرید-2
Untitled-1
  • کاربران حاضر: 1
  • بازدید امروز: 275
  • بازدید هفته: 17,422
fathers
9309014-2
9309014-1
تاریخ انتشار : ۱۶ مهر ۱۳۹۹

فرا خوان هفتمین نمایشگاه پوستر مهربانی

مهربانی-3-99

هنرمندان  نیز چون همیشه کنار مردم مهربان بوده و چون دیگر اقشار این مرز و بوم در گسترده کردن این سفره هر یک به اندازه توان خود سهیم بودند ، اما همیشه هنرمندان علاوه بر حرکت دوشا دوش با هم میهنان در شرلیط سخت و بحرانی خود با ایفای نق هنرمندانه سهم خاص خود را نیز ایفا کرده اند .

از سوی دیگر می دانیم که کشور ما با سابقه دیرینه در مهر ورزی و مهربانی و در دست داشتن آموزه های دینی و بر خوردار بودن از تعلیمات و رهنمودهای پیامبر مهربانی حضرت محمد (ص) و احادیث و روایات فراوان منابع دینی و بیان معصومین علیهم السلام می تواند در جهان پرچمدار مهربانی بوده و تبلیغات دشمنان را نسبت به ایران ، اسلام و پیامبر مهربانی در سطح بین المللی ضعیف نموده و تلاش دشمنان ایران اسلامی را برای تروریست خواندن ایران و مسلمانان خنثی نماید . حال که جهانیان نیز روز ۲۳ آبان(۱۳ نوامبر) بهانه‌ای دانسته اند برای یک تصمیم جمعی در جهت تمرین، یادآوری و گسترش مهربانی، ما هم در ادامه سالهای گذشته ،اکنون در این شرایط  خاص هفتمین نمایشگاه پوستر مهربانی  به یاری خدا با همیاری فرهنگسرای اندیشه برپا خواهیم کرد  ، از این رو از تمام هنرمندان علاقه مند به طراحی پوستر خصوصا طراحان گرافیک دعوت می شود تا با ارسال آثار خود و مشارکت در برگزاری این نمایشگاه برگ زرین دیگری بر افتخارات جامعه هنری افزوده تا در ایام مبارک میلاد پیامبر مهربانی حضرت محمد (ص) و میلاد مسعود امام جعفر صادق (ع) شاهد افتتاح این نمایشگاه باشیم

پیشینه این نمایشگاه:

شش دوره قبل این نمایشگاه باحضور دانشجویان مهربان شکل گرفت و تمام هزینه های برگزاری توسط هنرمندان شرکت کننده در این نمایشگاه تامین گردید و فرهنگسرای اندیشه نیز هر ساله مساعدت های خواسته شده را در این خصوص با دبیر این نمایشگاه داشته اند با اعلان فراخوان این نمایشگاه از گروه ها و سازمانهای علاقه مند به حمایت های گوناگون دعوت می شود تا آمادگی خود را برای مشارکت در تامین هزینه ها و اهدای جوایز اعلام نمایند .

موضوعات پیشنهادی برای طراحی پوستر مهربانی:

مدافعان سلامت / مهربانی با کودکان / مهربانی با پدر و مادر / مهربانی باسالمندان / مهربانی با طبیعت

طراحان گرافیک غیر از موضوعات پیشنهادی هر عنوان دیگری که ترویج کننده حس مهربانی باشد را می توانند به دلخواه خود کار نمایند .

دبیر جشنواره : جلال عطارزاده

مهلت ارسال آثار :بیست مهر ماه تا ۱۰آبان ۱۳۹۹

برپایی نمایشگاه و افتتاحیه : شنبه ۱۷آبان هم زمان با ایام  ۱۷ ربیع الاول ولادت حضرت رسول اکرم صلی الله علیه و آله -ولادت حضرت امام جعفر صادق علیه السلام مؤسس مذهب جعفریو روز اخلاق و مهرورزی

اعلام نتایج هدا جوایز و اختتامیه : یک پنج شنبه  ۲۲ آبان۱۳۹۹ به مناسبت روز جهانی مهربانی

شیوه ارسال آثار :

هر شرکت کننده حد اکثر سه اثر می تواند ارائه نماید که یک اثر برای نمایشگاه انتخاب خواهد شد آثار به صورت فایل pdf در ابعاد ۷۰×۵۰ با فورمت cmyk و رزولیشن ۳۰۰/dpi

فایل بنام هنرمند و عدد ۱/۲/۳ با حروف انگلیسی ذخیره شود نام هنرمند فارسی یا انگلیسی بصورت عمودی با رنگ نزدیک به رنگ زمینه در سمت چپ پوستر حد اکثر به ارتفاع دوسانت و فاصله نیم سانت از پایین و چپ پوستردرج شود پس از انتخاب اثر برای شرکت در نمایشگاه به صاحب اثر اطلاع داده خواهد شد هزینه چاپ ، شاسی ، لمینت و ارسال اثر به دبیر خانه به عهده هنرمند می باشد آن دسته از هنرمندانی که قادر انجام چاپ و شاسی کردن اثر خود نمی باشند هزینه مورد نظر را به حساب دبیر خانه واریز نموده و فایل نهایی را ارسال می نمایند دبیر خانه جشنواره از آثار راه یافته می تواند در امور تبلیغاتی این نمایشگاه بروشور ،کتاب ، چند رسانه ای استفاده نماید آثاری که دیر تر از تقویم نمایشگاه دریافت شود به مرحله انتخاب اثار و داوری راه نخواهد یافت جوایز : به تمامی هنرمندانی که آثارشان در این نمایشگاه را پیدا کند گواهی شرکت اهدا خواهد شد تمامی هنرمندانی که آثارشان در این نمایشگاه به معرض نمایش گذاشته شود به عنوان طراح گرافیک مهربان معرفی و لوح طراح گرافیک مهربان به ایشان تقدیم خواهد شد در صورت جذب حامی براین فراخوان جوایزی به رسم یاد بود نیز تقدیم خواهد شد.

دریافت آثار از طریق پیام رسانهای بله ، واتنساپ ، اینیستا و تلگرام

 برای کسب اطلاعات بیشتر عدد ۱۰۰را به شماره ۳۰۰۰۷۶۱۸۸۰ ارسال کنید از دبیر خانه جشنواره باشما تماس گرفته خواهد شد .

 Instagram-icon  muhammadfestival@

 

 

download

 muhammadfestival@

bale

muhammadfestival@

لینک مستقیم ارسال آثار:  هفتمین نمایشگاه پوستر مهربانی

تاریخ انتشار : ۱ فروردین ۱۳۹۹

نوروز سال ۱۳۹۹ بر شما مبارک باد

99n

سال ۱۳۹۸ سالی پر از حوتدث تلخ و شیرین بود که شیرینی های آن را با هم نوش جان کردیم و بر تلخی های ان صبر تا مدد الهی فرا رسید و بعد از آن سختی ها راحتی وگشایش میوه ای بود که بر  درخت تنومند استواری مردم عزیزمان گل کرد و مقاوم تر از گذشته با امید به فضل و کرم الهی با توان مضاعف و عزمی صد چندان در مهر بانی و مهر ورزی قدم بر می داریم تا در پرتو مهربانی های الهی ما نیز مهربانانه در کنار خانواده همشهریان و هم وطنانمان در ساختن کشوری اباد و سربلند قدم های بلندی را برداریم .
برای رسیدن به قله های موفقیت در سرزمین وجود خود و وسعت ایران زمین تاثیر گذار ترین  ابزار مهر بانی و مهرورزیدن به آنهایی است که از دل و جان در راه سربلندی این مرزو بوم تلاش می کنند و مقابله کردن با هر بدی و بی مهری که در حق  مردم مهربان سرزمین من روا می دارند .

تاریخ انتشار : ۲ بهمن ۱۳۹۸

سیل مهربانی دانش آموزان البرزی

156900766
تاریخ انتشار : ۱۲ آذر ۱۳۹۸

مهربانی به قلم استادان دانشگاه

Untitled-1

  جلد نخست کتاب «مهربانی به قلم استادان دانشگاه »

شما  استاد گرامی می توانید  با  ارسال عدد ۱۱۰  به شماره سامانه  پیامکی انتشارات عزیزستان  ( شماره ۳۰۰۰۷۶۱۸۸۰  ) علاقه مندی خود را به حضور در این کتاب اعلام  وبا  نگاشتن مطلب و پیش   خرید همین کتاب ، علاوه بر شرکت در این حرکت فرهنگی ، به عنوان نویسنده در این کتاب، همکاری خواهید داشت، وانتشارات عزیزستان نیز معادل مبلغ پرداختی شما  از این کتاب تقدیم حضورتان خواهد کرد. مبلغ قابل پرداخت به ازای هر صفحه ، ۲۵,۰۰۰ تومان می باشد و حداکثر از هر نویسنده ۲ صفحه (۱ برگ) مطلب چاپ خواهد شد.

در گاه پرداخت اینتر نتی انتشارات عزیزستان https://idpay.ir/azizestan می توانید مبلغ مشارکت را واریز نمایید
این امکان وجود دارد که عکس شما به عنوان نویسنده مطلب چاپ شود در صورت تمایل یک عکس ۶×۴ پرسنلی خود را نیز به همراه متن خود ارسال نمائید.
توضیحات: در صورت بروز هر گونه مسأله در روند ارسال مطالب، می توانید از ایمیل عزیزستان و همچنین با استفاده از آدرس bookazizestan@gmail.com و یا از صفحه تماس با ما، استفاده نمایید. همچنین با ارسال عدد ۱۰۰ به سامانه پیامکی ما به شماره ۳۰۰۰۷۶۱۸۸۰ ، با شما تماس گرفته خواهد شد.

تاریخ انتشار : ۲۴ آبان ۱۳۹۸

معرفی هنرمندان مهربان در شب میلاد پیامبر مهربانی

WhatsApp Image 2019-11-14 at 12.54.31(1)

قبل از اهدا جوایز، عطارزاده از هیات داوران این نمایشگاه استاد خزایی ، استاد تناور و استاد صالح تشکر نمود و از همکاری مسئولین فرهنگسرای اندیشه نیز تشکر کرد . اهدا جوایز این نمایشگاه با حضور رئیس انجمن هنر های تجسمی تهران استاد رویایی ، استاد تناور و استاد شمس انجام شد.

WhatsApp Image 2019-11-14 at 17.17.03WhatsApp-Image-2019-11-14-at-12.54شهریار-اسدی4WhatsApp-Image-2019-11-14-at-12.542

ازمیان هنرمندان شرکت کننده سه هنرمند به عنوان برگزیده این دوره بدون رتبه بندی معرفی شدند. این هنرمندان عبارتند از : خانم ها :  لیلی خسم افکن ، فاطمه قاسمی زهره صحرا پور.
از سوی دبیر نمایشگاه در بخش جنبی نمایشگاه، از اثر استاد شهریار اسدی با عنوان مادران سرزمین من تقدیر به عمل آمد.
در ادامه دبیر ششمین نمایشگاه اعلام کرد: «…از امسال بنای این را گذاشته ایم که در مراسم اختتامیه به شرکت کنندگان نمایشگاه پوستر مهربانی، لوح هنرمند مهربان اهدا نمائیم و این برگزیدگان بعنوان هنرمندان مهربان سال معرفی می شوند.» در این مراسم ده نفر از شرکت کنندگان که شایسته دریافت لوح هنرمند مهربان بودند معرفی شدند . این هنرمندان عبارتند از :
مهتاب سوری ، سمانه محبی ، فاطمه بیاتی ، فاطمه قاسمی ، پرستو زورقی ، زهره صحرا پور، زهره عزیزی ،لیلی خسم افکن ، فرناز کاویانی ،آقایان شهریار اسدی.

تاریخ انتشار : ۱۹ آبان ۱۳۹۸

شعار و شعور مهربانی در فرهنگسرای اندیشه

۲۰۱۹۱۱۰۹_۱۳۵۹۰۲

،بخشی از این آثار به  نمایشگاه های  دوره های قبل  اختصاص دارد وی افزود  در دو دهه  پیش شاید  عنوان مهربانی را تنها با واژه مادر در اطرافمان می دیدیم  ولی اکنون هر جای شهر را نگاه می کنیم  مطلبی را با پیشوند یا پسوند مهربانی می بینیم … امروز ما در مرحله شعار هستیم و باید سعی کنیم شعار را به شعور تبدیل کنیم و به عمل مهربانی دست پیدا کنیم .
ایشان در بخش دیگری اشاره کرد مهربانی می تواند  درمان  همه دردهای جامعه باشد  و شهر، کشور و جهان  ما را به دوستی و صلح راهنمایی کند .
در پایان دبیر نمایشگاه از سازمانها و ارگانهای فرهنگی در خصوص یاری اینچنین حرکت های  هنری در خواست حمایت  نمود تا در آینده  شاهد  گسترش هرچه بیشتر فرهنگ مهربانی باشیم .

مراسم اختتامیه این نمایشگاه روز پنج شنبه ۲۳ آبان ۹۸ ساعت ۱۷  پنج بعد از ظهر در فرهنگسرای اندیشه برگزار خواهد شد

آثاری هنرمندانی که به نمایش در آمده :
خانم ها : مهتاب سوری .سمانه محبی .فاطمه بیاتی. فاطمه قاسمی .پرستو زورقی. زهره صحرا پور. زهره عزیزی .لیلی خسم افکن . فرناز کاویانی .آقایان شهریار اسدی وجلال عطارزاده .
در بخش مرور بر گذشته :
آثار خانمها : صوفیا حیدری .فاطمه قاسمی .تینا قاضی .مژده آفتاب .لیلا غلامی .نگار صالحی .الهام دیوان بیگی .هلیا عبدالهی .مریم عسگری .شادی محمدی .آهنگ میر منگره .آیدا امینی .شهرزاد مطیع پور و جلال عطارزاده

 

تاریخ انتشار : ۱۶ آبان ۱۳۹۸

افتتاح ششمین نمایشگاه پوستر مهربانی

ss1

بسم الله الرحمن الرحیم

هر ساله با ورود به ماه ربیع و ایام میلاد پر برکت حضرت محمد (ص) پیامبر مهربانی و امام جعفر صادق (ع) مقدمات برپایی نمایشگاه پوستر مهربانی فراهم می گردد امسال ششمین سالی است که به این مناسبت نمایشگاه مهربانی افتتاح خواهد شد نمایشگاهی که برای یاد آوری صفت مهربانی حضرت محمد (ص)  بر پا می گردد  تا به خود و جهانیان  این الگوی مهربانی را بیشتر بشناسانیم و یاد آور شویم که  تنها با پیروی از تعالیم انسان ساز ایشان  و اهل بیت کریمشان قادر خواهیم بود تا به جهانی بدون ظلم و بدون جنگ و خون ریزی دست یابیم . تنها با سرمشق قرار دادن نوع ارتباط الهی  ایشان با انسان وطبیعت می توان به آزادی و آرامش دست یافت  و می توان حقوقی شایسته برای زنان، مادران، کودکان وتک تک آحاد جامعه رقم زد خلق و خو و سیره پیامبر مهربانی است که می تواند تمام ادیان  الهی را زیر پرچم وحدانیت جمع نموده و راه رستگاری را  به همه نشان دهد .امیدواریم این تلاش کوچک ما  بهانه ای باشد  تا بتوانیم مقام والای مهربانانه پیامبر اسلام حضرت محمد (ص) را بیش از پیش شناخته و در مسیر ایشان به مهربانی قدم برداریم و دیگران را با صفت مهربانی ایشان آشنا کنیم تا در سایه تعالیم نجات بخش اسلام سعادت دنیا وآخرت را برای خود و دیگر انسانهای کره زمین به یاری ولطف خدا رقم بزنیم .

شنبه ۱۸ آبان مصادف است با ۱۱ ربیع الاول  و یک  روز مانده به شروع هفته وحدت   که  در این روز به یاری خدا  و با حضور هنرمندان ، هنر دوستان و علاقه مندان به گسترش فرهنگ مهربانی  و مساعدت  مدیریت محترم فرهنگسرای اندیشه  ششمین نمایشگاه پوستر مهربانی در گالری اندیشه افتتاح خواهد شد .
بی شک شرکت کنندان در این نمایشگاه پرچمداران مهربانی در جای جای سرزمین ما هستند و باز دید کنندگان از این نمایشگاه مروجان مهرورزی و پیروان اخلاق نیک پیامبری  خواهند بود ان شا الله .

از سوی دیگر یک روز مانده به پایان  این نمایشگاه یعنی  چهار شنبه ۲۲آبان مصادف با  ۱۳ نوامبر  نیز روز جهانی مهربانی ثبت شده  ، کشور ما با سابقه دیرینه در مهر ورزی و مهربانی و در دست داشتن آموزه های دینی و برخوردار بودن از تعلیمات و رهنمودهای پیامبر مهربانی حضرت محمد (ص) و احادیث و روایات فراوان منابع دینی و بیان معصومین علیهم السلام می تواند در جهان پرچمدار مهربانی بوده و تبلیغات دشمنان را نسبت به ایران ، اسلام و پیامبر مهربانی در سطح بین المللی ضعیف نموده و تلاش دشمنان ایران اسلامی را برای تروریست خواندن ایران و مسلمانان خنثی نماید .
امید وارم  به لطف خدا با گسترش و حمایت  مدیران فرهنگی  کشور همچون وزارت ارشاد ، سازمان تبلیغات ، سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی ،وزارت کشور ، وزارت امور خارجه ، صدا وسیما ، شهرداری ها و…از چنین حرکت های فرهنگی  زیبایی دین اسلام  و رهنمود های پیامبر مهربانی گسترش روز افزون یافته و روزی را شاهد باشیم که  در جهانی آرام همه با مهربانی در کنار هم زندگی کنند و شاهد هیچ رنج و ستم و نامهربانی در سرتاسر زمین خدا نباشیم .

 

پشت و روی کارت دعوت تقدیم به شما عزیز مهربان جهت دعوت برای حضور در مراسم افتتاحیه ششمین نمایشگاه پوستر مهربانی
کارت-داخل3
افتتاحیه نمایشگاه شنبه ۱۸ آبان ساعت ۱۶ تا ۲۰

خیابان شریعتی ، نرسیده به پل سید خندان ، بوستان شهید منفرد نیاکی ( اندیشه ) فرهنگسرای اندیشه گالری اندیشه

تاریخ انتشار : ۹ آبان ۱۳۹۸

مهلت ارسال آثاربرای ششمین نمایشگاه پوستر مهربانی تمدید شد

تمدید

فراخوان ششمین نمایشگاه پوستر مهربانی تمدید شد

مهربان باشید شعار نمایشگاه پوستر مهربانی است و افریننده فرصتی دوباره برای مهربان بودن. و برای رسیدن به جهانی درصلح و دوستی
کشور ما با سابقه دیرینه در مهر ورزی و مهربانی و در دست داشتن آموزه های دینی و بر خوردار بودن از تعلیمات و رهنمودهای پیامبر مهربانی حضرت محمد (ص) و احادیث و روایات فراوان منابع دینی و بیان معصومین علیهم السلام می تواند در جهان پرچمدار مهربانی بوده و تبلیغات دشمنان را نسبت به ایران ، اسلام و پیامبر مهربانی در سطح بین المللی ضعیف نموده و تلاش دشمنان ایران اسلامی را برای تروریست خواندن ایران و مسلمانان خنثی نماید .

پاسداشت «مهربانی» در روز ۱۳ نوامبر ۲۰۱۹(۲۲ آبان ۱۳۹۸) جنبشی است که ابتدا در ژاپن و با عنوان «جنبش مهربانی‌های کوچک» شکل گرفت و با گسترش به سرتاسر دنیا توانست در سال ۱۹۹۸ به عنوان «روز جهانی مهربانی» ثبت و ترویج شود. از آن سال به بعد، جنبش‌های مردمی بسیاری در کشورهای مختلف حول محور «ترویج مهربانی برای ساخت دنیایی بهتر» شکل گرفته و هر سال با برنامه‌های مختلفی سعی در بزرگداشت این روز داشته‌اند. برنامه‌هایی که هدف آنها یادآوری این موضوع به مردم است که حتی کارهای کوچک و مهربانی با اعمالی ساده و روزمره می تواند منجر به ساختن دنیایی بهتر برای همه شود. مهربانی یکی از مهمترین و قویترین احساسات بشر برای ساختن یک زندگی ایده‌ال و حل بسیاری از مشکلات فعلی است.
این جنبش جهانی معتقد است اگر تنها یک وجه مشترک برای ساختن یک ملت از تمامی ملت‌های جهان وجود داشته باشد، آن «مهربانی» کردن است. و راه دستیابی به آن چیزی نیست جز تلاش برای اصلاح رفتارهای کوچک و گنجاندن مهربانی در زندگی روزمره.
روز ۲۲ آبان (۱۳ نوامبر) بهانه‌ای است برای یک تصمیم جمعی در جهت تمرین، یادآوری و گسترش مهربانی. تصمیم‌تان را بگیرید و برای انجام یک کار کوچک مهربانی آماده شوید.

با توجه به تجربه پنج سال برگزاری نمایشگاه پوستر مهربانی با حمایت مسئولین سازمان فرهنگی هنری شهرداری در فرهنگسرای اندیشه برپا گردیده ، امسال انجمن هنرهای تجسمی تهران نیز در این فراخوان مشارکت خواهند داشت  امید واریم امسال نیز از نمایشگاه پر بار تری بر خوردار باشیم .

پنج دوره قبل این نمایشگاه باحضور دانشجویان مهربان شکل گرفت و تمام هزینه های برگزاری توسط هنرمندان شرکت کننده در این نمایشگاه تامین گردید و فرهنگسرای اندیشه نیز هر ساله مساعدت های خواسته شده را در این خصوص با دبیر این نمایشگاه داشته اند با اعلان فراخوان این نمایشگاه از گروه ها و سازمانهای علاقه مند به حمایت های گوناگون دعوت می شود تا آمادگی خود را برای مشارکت در تامین هزینه ها و اهدای جوایز اعلام نمایند .

پدران مهربان سرزمین من
مادران مهربان سرزمین من
برادران مهربان سرزمین من
خواهران مهربان سرزمین من
خانواده مهربان من
معلم مهربان من
استاد مهربان من
من و مهربانی
مهربانی درمحیط کار
دوستان مهربان من
من با همه مهربانم
مهربانی های من
مهربانی با طبیعت
مهربانی با حیوانات
صنوف مهربان : راننده مهربان / پزشک مهربان / پلیس مهربان و…
طراحان گرافیک غیر از موضوعات پیشنهادی هر عنوان دیگری که ترویج کننده حس مهربانی باشد را می توانند به دلخواه خود کار نمایند .

دبیر جشنواره : جلال عطارزاده
مهلت ارسال آثار :اول مهر ماه تا ۱۰آبان ۱۳۹۸
مهلت ارسال آثارتمدید شد  : تا ۱۵آبان ۱۳۹۸
برپایی نمایشگاه و افتتاحیه :پنج شنبه ۱۸آبان
اعلام نتایج : ۲۲ آبان ۱۳۹۸روز جهانی مهربانی

 

ارسال آثار :www.azizestan.com

اهدا جوایز و اختتامیه : پنج شنبه ۲۳ آبان ولادت حضرت رسول اکرم صلی الله علیه و آله و روز اخلاق و مهرورزی – ولادت حضرت امام جعفر صادق علیه السلام مؤسس مذهب جعفری

شیوه ارسال آثار :
هر شرکت کننده حد اکثر سه اثر می تواند ارائه نماید که یک اثر برای نمایشگاه انتخاب خواهد شد
آثار به صورت فایل pdf  در ابعاد  ۷۰×۵۰ با فورمت cmyk و رزولیشن ۳۰۰/dpi   از طریق لینک همین صفحه ارسال گردد
فایل بنام هنرمند و عدد ۱/۲/۳  با حروف انگلیسی ذخیره شود
نام هنرمند فارسی یا انگلیسی بصورت عمودی با رنگ نزدیک به  رنگ زمینه در سمت چپ پوستر حد اکثر به ارتفاع دوسانت  و فاصله نیم سانت از پایین و چپ  پوستردرج شود
پس از انتخاب اثر برای شرکت در نمایشگاه به  صاحب اثر اطلاع داده خواهد شد
هزینه چاپ ، شاسی ، لمینت  و ارسال  اثر به دبیر خانه به عهده هنرمند می باشد
آن دسته از هنرمندانی که قادر انجام چاپ و شاسی کردن اثر خود نمی باشند هزینه مورد نظر را به حساب دبیر خانه واریز نموده و فایل نهایی را ارسال می نمایند
دبیر خانه جشنواره از آثار راه یافته می تواند در امور تبلیغاتی این نمایشگاه  بروشور ،کتاب ، چند رسانه ای استفاده نماید
آثاری که دیر تر از تقویم نمایشگاه دریافت شود به مرحله انتخاب اثار و داوری راه نخواهد یافت
جوایز :
به تمامی هنرمندانی که آثارشان در این نمایشگاه را پیدا کند گواهی شرکت اهدا خواهد شد
تمامی هنرمندانی که آثارشان در این  نمایشگاه  به معرض نمایش گذاشته شود به عنوان طراح گرافیک مهربان  معرفی و لوح  طراح گرافیک مهربان  به ایشان  تقدیم خواهد شد
در صورت جذب حامی براین فراخوان جوایزی به رسم یاد بود نیز  تقدیم خواهد شد

 حامیان نمایشگاه : فرهنگسرای اندیشه . انجمن هنرهای تجسمی تهران . انتشارات  عزیزستان 

آثار خود را به آدرس ایمیل زیر ارسال نماِید

mehrabanbashid98@gmail.com

تاریخ انتشار : ۷ آبان ۱۳۹۸

ده خبر مهربانی

mehraban002
۱ –  کرمان در سوگ شهادت امام مهربانی ها (ع) غرق ماتم است
ایرنا – سیاسی – ۳  دقیقه پیش – سه شنبه ۷ آبان ۱۳۹۸، ساعت ۰۹:۵۱ – – ۴۹۳۰۱۰۴۷

استان کرمان با برپایی آیین عزاداری در مساجد، تکایا، خیابانها و منازل و برافراشتن بیرق های سیاه عزا در غم شهادت ثامن الحجج حضرت علی ابن موسی الرضا (ع) امام مهربانی ها غرق ماتم است. – کرمان …

۲ –  عشق زائر و مهر مجاور در حریم امام مهربانی ها
ایرنا – اجتماعی – ۵۴  دقیقه پیش – سه شنبه ۷ آبان ۱۳۹۸، ساعت ۰۹:۰۱ – – ۴۹۳۰۰۶۰۶

هایش نه بر زمین که بر ابرها است، دلش غنج می زند که در رهایی و هوای بی حصار و میله ،گام می زند، چو آهویی رمیده از صیاد نه به پا که به سر می رود؛ اشتیاقی ناتمام به رفتن در وجودش موج می زند …

۳ –  پیاده تا حریم امام مهربانی ها / روایتی از دلدادگی دانشجو زائر مشهد الرضا(ع)
خبرگزاری دانشجو – سیاسی – ۴  ساعت پیش – سه شنبه ۷ آبان ۱۳۹۸، ساعت ۰۵:۰۵ – – ۴۹۲۹۹۸۶۲

حنانه جانمحمدی؛ این روز ها که نغمه سوگ عزای حسین(ع)، در واپسین روز های ماه صفر با شهادت غریبانه شاه توس عجین شده، – حاجاتم را دانه دانه می شمارم تا مبادا از یادم برود. نگرانم که نکند در …

۴ –  دیار کریمان، عزادار امام مهربانی ها
واحد مرکزی خبر – سیاسی – ۱۱  ساعت پیش – دوشنبه ۶ آبان ۱۳۹۸، ساعت ۲۱:۵۶ – – ۴۹۲۹۸۲۹۲

در آخرین شب از ماه صفر، سراسر استان کرمان سوگوار شهادت مظلومانه شمس الشموس، امام رئوف، ثامن الحجج آقا علی ابن موسی الرضا(ع) است. – در آخرین شب از ماه صفر، سراسر استان کرمان سوگوار شهادت …

۵ –  دیار کریمان ، عزادار امام مهربانی ها
واحد مرکزی خبر – سیاسی – ۱۲  ساعت پیش – دوشنبه ۶ آبان ۱۳۹۸، ساعت ۲۱:۱۶ – – ۴۹۲۹۸۰۳۴

در آخرین شب از ماه صفر ، سراسر استان کرمان سوگوار شهادت مظلومانه شمس الشموس ، امام رئوف ، ثامن الحجج آقا علی ابن موسی الرضا (ع) است . – در آخرین شب از ماه صفر ، سراسر استان کرمان سوگوار …

۶ –  ترین ها در آیینه رهنمودهای پیامبر مهربانی
رسانه ۷ – سیاسی – ۱۴  ساعت پیش – دوشنبه ۶ آبان ۱۳۹۸، ساعت ۱۹:۵۱ – – ۴۹۲۹۷۳۸۶

ـ گنجینه پایان ناپذیر کلمات معصومین(ع)، از سرمایه های عظیم و ماندگاری است که به همّت عالمان بزرگ و راویان گوهرشناس، – پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷: کانون خبرنگاران نبأ ــ گنجینه پایان …

۷ –  شاه کلید موفقیت پیامبر(ص) در جامعه جاهلی/ آنچه از رسول مهربانی ها باید فراگرفت
آینده روشن – سیاسی – ۱۴  ساعت پیش – دوشنبه ۶ آبان ۱۳۹۸، ساعت ۱۹:۰۶ – – ۴۹۲۹۶۹۶۷

عضو جامعه مبلغان برتر کشور با اشاره به ویژگی های اخلاقی پیامبر(ص) به عنوان بهترین و صحیح ترین الگو اظهار کرد: پیامبر (ص) هرگز افراط و تفریط نکرد و کوشید که مسلمانان معتدل شوند و محبت شاه …

۸ –  عزاداری عاشقان امام مهربانی ها در سومین حرم اهل بیت (ع)
واحد مرکزی خبر – سیاسی – ۱۶  ساعت پیش – دوشنبه ۶ آبان ۱۳۹۸، ساعت ۱۷:۳۶ – – ۴۹۲۹۵۹۶۳

عاشقان و عزاداران امام رضا(ع) در سومین حرم اهل بیت علیهم السلام سوگوار هستند. -

۹ –  ترین ها در آیینه رهنمودهای پیامبر مهربانی(ص)
رسانه ۷ – سیاسی – ۱۸  ساعت پیش – دوشنبه ۶ آبان ۱۳۹۸، ساعت ۱۵:۴۱ – – ۴۹۲۹۴۲۳۹

ـ گنجینه پایان ناپذیر کلمات معصومین(ع)، از سرمایه های عظیم و ماندگاری است که به همّت عالمان بزرگ و راویان گوهرشناس، – پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷: کانون خبرنگاران نبأ ــ گنجینه پایان …

۱۰ –  ترین ها در آیینه رهنمودهای پیامبر مهربانی(ص)
ایکنا – سیاسی – ۱۸  ساعت پیش – دوشنبه ۶ آبان ۱۳۹۸، ساعت ۱۵:۲۰ – – ۴۹۲۹۳۸۶۸

گنجینه پایان ناپذیر کلمات معصومین(ع)، از سرمایه های عظیم و ماندگاری است که به همّت عالمان بزرگ و راویان گوهرشناس، -

تاریخ انتشار : ۲۶ شهریور ۱۳۹۸

ده خبر مهربانانه

مهربان-باشید2-.
زمینه عاطفی و احساسی مهربانی آن را از احترام گذاشتن به دیگران برحسب وظیفه متفاوت می کند. انتظار میرود که این حالت های عاطفی در موقعیت هایی که امکان مقابله به مثل یا منفعت شخصی وجود ندارد افزایش بیابد و به صورت رفتارهای یاریگرانه بروز پیدا کند.
مهربانی یکی از خصیصه های وجود آدمی است. مهربانی به زندگی حیات می بخشد. این فضیلت سبب ایجاد رابطه بهتر با دیگران و مهرورزی بیش تر میشود . نیروی مثبت مهربانی سبب میشود که در زندگی تأثیر گذار باشیم و در ذهن و خاطره ها ماندگار بمانیم.
این انتخاب با ماست که از مهربانی که در وجودمان داریم استفاده کنیم و آن را پرورش دهیم و یا این که آن را در وجودمان دست نخورده باقی بگذاریم. برخی از اشخاص نمی دانند که چطور این مهربانی را بروز دهند و با روش پرورش این ویژگی در درون خود آشنایی ندارند.
۱ –  مهربانی درآستانه مهر؛ مهاباد

طرح مهربانی در مهر در آستانه بازگشایی مدارس به منظور تامین بخشی از نیاز های دانش آموزان نیاز مند در مهاباد در حال اجراست. -

…………………………………………………………………………..
۲ – مهربانی با حیات وحش در ارسنجان

کام حیوانات تشنه ی کوهستان با دستان جهادگران سیرآب می شود. -

…………………………………………………………………………..
۳ –  جمع آوری ۱۵۰۰ قلم نوشت افزار در طرح «مهربانی در مهر»

مدیرکل کتابخانه های عمومی استان کرمانشاه گفت: ۱۵۰۰ قلم نوشت افزار و کتاب در طرح «مهربانی در مهر» در این استان جمع آوری شده است. -

…………………………………………………………………………..
۴ –  گزارش|پرسپولیس مقابل حریف آبادانی میزبان مهربانی نیست!

پرسپولیس در تاریخ لیگ برتر ۸ بار در ورزشگاه آزادی میزبان حریف آبادانی بوده و صنعت نفت فقط یک امتیاز از بازی برگشت لیگ دوازدهم به دست آورده است. – به گزارش آبادان را بررسی می کنیم. میزبانی …

…………………………………………………………………………..
۵ –  مهربانی به رنگ نارنجی


 بنیاد نیکوکاری «دست های مهربان» ۱۲ سال است که به طور رسمی فعالیت خود را با هدف حمایت و توانمندسازی کودکان و زنان بدسرپرست یا خودسرپرست آغاز کرده است. – سپیده امیری – کرمانشاه- خبرنگار:

…………………………………………………………………………..
 
۶ –  دعوت کمیته امداد از خیران برای پیوستن به پویش مهربانی

مدیر کل کمیته امداد استان از خیران نیک اندیش کرمانشاهی دعوت کرد با پیوستن به پویش مهربانی به منظور تامین هزینه های تحصیل دانش آموزان و دانشجویان نیازمند یاری رسان این نهاد شوند. -

…………………………………………………………………………..
۷ –  شرکت در طرح جهاد مهربانی

شهروندان دارای تخصص و مهارت در زمینه های مختلف، برای شرکت در طرح «جهاد مهربانی و نذر وقت و مهارت خود به نیازمندان» می توانند به اداره فرهنگی منطقه ۱۶ مراجعه کنند. -

…………………………………………………………………………..
۸ –  طرح همیاران مهر، محلی برای مهربانی

طرح «همیاران مهر» بستری فراهم کرده است که با یکبار کار خیر، منافع معنوی آن همیشه باقی بماند، تا امورخیریه هم مانند تمام اموری که طی سال های گذشته متحول و نوین شده، – به گزارش شمانیوز …

…………………………………………………………………………..
۹ –  نذر مهربانی در سنگلج

چند سالی می شود که بوستان دکتر حسابی در محله سنگلج، پاتوق خیّرانی شده است که هر هفته، سه شنبه ها دور هم جمع می شوند و به نیت بی خانمان ها بساط غذای نذری را در شهر برپا می کنند. – اما این …

…………………………………………………………………………..
۱۰ –  مهربانی چیست و زبان افراد مهربان شامل چه چیزهایی است؟
معنای مهربانی چیست؟
مهربانی به معنای اهمیت دادن به دیگران است. وقتی به این نکته توجه کرد که دیگران مانند ما نیازهایی دارند٬ احساس ترس و نا امنی و تنهایی را می فهمند مطمنا آنچه را که برای خود می خواهیم به آنها نیز می دهیم. پس بر این اساس مهربانی از خود شناسی نشات می گیرد. حق شناسی٬ پاسخگو بودن٬ وفاداری و صبوری گونه هایی از مهربانی است.
در واقع مهربانی روشی است که زندگی را آسان‌تر میکند . دیدگاه های منفی چون حسادت٬ تنفر و بدگمانی ذهن و روح آدمی را درگیر خود میکند چه بسا عواقب بیماری و ناراحتی را به دنبال خود بیاورد.
این رذیلت ها زندگی را کما این که دشوار تر و دشوارتر میکند . بعضی از افراد به علت خجالتی بودن نمی توانند مهربانی خود را بروز دهند این مشکل با تمرین کردن قابل رفع است. با تمرین مهربانی تبدیل به عمل ناخودآگاهی میشود . بدون هیچ چشم داشت و انتظاری مهربانی کنید. در مهربان بودن تا میتوانید بخشنده و دست و دلباز باشید. مطمن باشید سایرین هم در حق شما مهربان خواهند بود.
مهربانی , تصاویر مهربانی , راز مهربانی
…………………………………………………………………………..
نشان دادن مهربانی
زبان بدن آدم های مهربان
لبخند
لبخند از نخستین روزهای زندگی یک شیوه ارتباطی خوب برای ارتباط برقرار کردن است و هنگامی که سن بالاتر برود، به یک راه طبیعی برای نشان دادن مهربانی تبدیل میشود . اگر دوست دارید با استفاده از زبان بدنتان نشان دهید مهربان هستید و به اطرافیانتان اهمیت میدهید ، تمرین لبخند زدن را فراموش نکنید.
ارتباط چشمی
ارتباط چشمی مناسب یکی دیگر از راه هایی است که میتوانید از طریق آن زبان بدن مهربانی را تشخیص دهید و این مسأله متأسفانه به نفع آدم های خجالتی نیست! اگر به هر علتی از نگاه کردن به اطرافیانتان طفره می روید باید بدانید که در دنیای امروز احتمال این که شخصی قابل اطمینان و مهربان به شمار روید، کم است. در عین حال منظور از ارتباط چشمی خیره شدن به غریبه‌ها هم نیست؛ زیرا این وضعیت باعث میشود گستاخ به نظر برسید.
وضعیت پاها
یکی دیگر از کارهایی که میتوانید از طریق زبان بدن اشخاص مهربان تشخیص دهید، توجه به نحوه قرار گرفتن پاهاست. معمولاً افرادی که مهربان هستند، پاهایشان را روی هم نمی اندازند؛ بلکه کنار هم قرار می‌دهند . روی هم انداختن پاها گاهی بیانگر اعتماد به نفس زیاد است و در شرایط خاص باعث میشود حس خود برتر بینی را به بقیه منتقل کنید؛ در حالی که کنار هم گذاشتن پاها حس دوستانه بیشتری را منتقل میکند .
وضعیت دست ها
اگر دوست دارید دوستانه و مهربان بودن کسی را از طریق زبان بدن وی متوجه شوید، به وضعیت دست هایش توجه کنید. چنانچه موقع مواجه شدن با شما دست به سینه می ایستد، احتمالا با شما حس راحتی نمی کند. همین وضعیت وقتی در حال بحث کردن با کسی هستید، به معنی این است که نسبت به شما گارد دارد. ولی وقتی دست ها ازاد هستند و به اصطلاح، در وضعیت باز و راحت قرار دارند، احساس صمیمیت و دوستی بیش تر خواهد شد.
نحوه دست دادن
نحوه دست دادن شما با دیگران، چیزهای زیادی درباره تان می گوید؛ از جمله این که آیا شخصی خون گرم و دوستداشتنی هستید یا نه. یکی از بدترین شکل های دست دادن وقتی است که با سرانگشتانتان، سرانگشت های طرف مقابل را لمس می کنید یا وقتی دست می دهید دستتان شل و وارفته است. اگر می خواهید با زبان بدن درست پیش بروید، دست طرف مقابل را کاملا در دست بگیرید، قدری فشار دهید و اگر با وی صمیمی هستید، دستش را برای ثانیه ای در دستتان نگه دارید.
نزدیک شدن به اشخاص
اگر می خواهید مهربان بودنتان را از طریق زبان بدن به کسی نشان دهید، بجای این که از وی فاصله بگیرید به وی نزدیک شوید. در یک جمع هیچ وقت پشت به وی ننشینید و وقتی با هم صحبت می کنید بجای تکیه دادن به صندلی تان، به طرف وی خم شوید. این کار حس نزدیکی و مهربانی بیشتری به اشخاص منتقل میکند .
تمرکز داشتن
برای این که نشان دهید به اطرافیانتان توجه دارید، هنگامی که با شما صحبت میکنند ، سراغ چک کردن گوشی تان نروید. این کار یکی از بزرگ ترین اشتباه های ارتباطی است که میتوانید مرتکب شوید. این اشتباه سبب میشود نه تنها حس صمیمیت بین شما و طرف مقابلتان از بین برود؛ بلکه کوچکترین اثری از مهربانی در شما باقی نخواهد گذاشت.
حتماً در نزدیکی خود افراد مهربان سراغ دارید. به آنها فکر کنید. به احساسی که به شما می‌دهند فکر کنید. اشخاص مهربان به اطرافیان خود دلگرمی می‌دهند . انرژی مثبتی که از این افراد ساطع میشود دیگران را جذب خود میکند . هنگامی که شما به شخصی بدون هیچ چشم داشتی مهربانی می کنید این کار به شما ارزش و اعتبار می بخشد. میتوانید با مهربانی حال یک نفر را خوب کنید. با مهربانی به شخصی روحیه دهید. مهربانی شما حس ارامش به دیگران می بخشد.
مهربانی نگرشی مثبت است که سبب تقویت روح و جسم انسان میشود . آیا عزت نفسی که مهربانی به فرد میدهد خود پاداش بزرگی نیست؟ عادت به مهرانی سبک زندگی را تغییر میدهد . مهربانی بدن را به حس آرامش و سبکی عادت میدهد . احترامی که شما برای اشخاص مهربان قائل می شوید را بیاد بیاورید. آیا واقعا دوست ندارید دیگران هم برای شما همچین احترامی قائل شوند؟ مردم پاسخ مهربانی را با مهربانی می‌دهند .
گردآوری: بخش روانشناسی بیتوته

بر گرفته از موتور جستجوی قطره

صفحه 1 از 2012345...1020...قبلی »