خبر

من دست پخت مادرم را دوست دارم

بسم الله الرحمن الرحیم

ما عزیزستانی ها  هر کجا که بویی از مهربانی می شنویم  سراغش می رویم و می ستائیم و اگر کاری هم از دستمان بر آید انجام می دهیم  تا بشود آنگونه که به باشد.

ازاین رو چون باخبر شدیم مسابقه ای تحت عنوان من دست پخت مادرم را دوست دارم برگزار می گردد بر آن شدیم تا به اطلاع مهربانان صمیمی برسانیم پس به آنچه در این باره به دست ما رسید  توجه بفرمائید  که از طریق رایان نامه ای به سایت عزیزستان ارسال گردید برای این عزیزان آرزوی موفقیت داریم . و ازهمینجا به این عزیزان عرضه می داریم ما را نیزدر همت خود شریک بدانید .

مهربان باشید

عزیزآقا

مسابقه عکس اینستاگرامی «من دستپخت مادرم را دوست دارم» یک مسابقه نیست بلکه قدمی است برای قدردانی از زحمات تمام مادران، همسران و زنان سرزمین مان. برای شرکت در این مسابقه کافی است شما با موبایلتان یک عکس از خوشمزه ترین غذای دنیا که دست پخت مادر و یا مادر بزرگ شماست تهیه کنید. می خواهد شام امشب باشد و یا شله زرد نذری ! عکس گرفته شده را در حساب اینستاگرام خود با هشتگ axprintcooking آپلود کنید. برای آنکه در مسابقه شرکت داده شوید شرایط شرکت در مسابقه را رعایت کنید.

اطلاعات بیشتر

 

نوشته های مشابه

3 دیدگاه

  1. بنده در خدمتم ، كجا بيرون رفتم ؟ تازه از راه رسيدم به جرعه از قهوه داغ مهرباني در انتظار ،‌ تازه شيريني محبت هم همراهم است ،‌قهوه را تا سرد نشده بياوريد

     

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


*

دکمه بازگشت به بالا