خبر

مهر هنر

رو نمایی کتاب با حضور اساتید و اهالی فرهنگ و هنر

به نام او که مهر آفرید و مهربانی را و خود مهربان ترین است .

هنرمندان سفیران مهربانی و خالق عشق و همبستگی میان ذهن ،رنگ ، قلم بر بستر بوم نقاشی هستند هنرمند نقاش رنگهای که با هم در تضاد هستندچنان بینشان صلح دوستی می نشاند که ضدیتشان به هارمونی مهربانی رنگها تبدیل شده واثری چشم نواز را به میهمانی رواق منظر مخاطب دعوت میکند .

ثبت آثار هنرمندان یکی از زیباترین تاریخ نگار های تصویری است که در هر مقطعی رشد و تکامل جامعه هنرمندان رامی نمایاند و پس از مرور زمان و طی سال‌ها؛ آیندگان شاهد فرهنگ بصری دوران پیش از خود خواهند بود.

 در عصر حاضر هنرمندان نقاش؛ پس از خلق آثار خود  آن را یا به فروش می‌رسانند و یا در گالری ها به نمایش گذاشته تا دیگران نیز از آن بهره‌مند شوند اما شکل دیگری که برای ثبت و عرضه آثار هنری و رساندن آن به آیندگان در دسترس جوامع امروزی وجود دارد ، فضای مجازی و کتاب ، اما تصاویر و اطلاعاتی که در فضای مجازی  ذخیره می گرددپس از مدتی به دلایل گوناگونی حذف ویا از دسترس مخاطبین و علاقه مندان  دور خواهد ماند مگر آثاری که بسیار مورد بازدید قرار گرفته باشند و به دلایلی  در برخی پایگاههای هنری ذخیره گردیده  ولی کتاب همیشه ماندگار تر از فضای مجازی خواهد بود  نه دچار ویروس می شود و نه حمله سایبری، نیازهم به برق و اتصال به اینترنت ندارد ، قابل تجربه ملموس هم است میتوانیم میان دستانمان قرار دهیم و با خود همراه کنیم  . وقتی آثار هنرمندان به زیور طبع آراسته می شود و  در کتابخانه ها و فروشگاه ها عرضه می شود این آثار برای همیشه در اختیار علاقه‌مندان خواهد بود ، از این رو  انتشارات عزیزستان مفتخر است که اقدام به چاپ مجموعه آثار هنرمندان می نماید . کتاب حاضر  با عنوان مهر هنر  تجربه دیگری است که در حوزه ثبت  آثار نقاشی هنرمندان توسط این انتشارات بعد از کتابهای نگاهی به نقاشی معاصر ایران   و  طلوع هنر  به چاپ درآمده است.این  کتاب دومین تلاش هنری سرکارخانم لیلا شاهنجرینی در گرد آوری آثار هنرمندان معاصرکشورمان   است که شامل  ۵۰۰ اثر از ۱۴۰ هنرمند مهر باور مهر نگار است. انتشارات عزیزستان به تک تک هنرمندان حاضر در این کتاب این هم نشینی مهربانانه را در کتاب مهر هنر  تبریک عرض نموده و برای تمامی آنان آرزوی موفقیت و سربلندی دارد .

مدیر مسول انتشارات عزیزستان

جلال عطارزاده

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


*

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا