خبر

هنرمندان مهربان و اختتامیه نهمین نمایشگاه مهربانی

به گزارش روابط عمومی نهمین نمایشگاه پوستر مهربانی این نمایشگاه که از 21 مهر همزمان با ایام 17 ربیع میلاد پیامبر مهربانی ها حضرت محمد (صلی‌الله‌علیه‌و‌آله‌وسلّم) و امام جعفر صادق (علیه السلام ) با بیش از 40 اثر افتتاح گردید. و به مدت یک ماه بر پا بود روز یکشنبه 22 آبان هم زمان با روز جهانی مهربانی به کار خود پایان داد .

هنرمندان مهربان:

در این مراسم که با حضور جمعی از هنرمندان اساتید و علاقمندان به موضوع مهربانی برپا شد. در ابتدا جلال عطارزاده دبیر نهمین نمایشگاه پوستر ضمن تشکر از مدیریت فرهنگسرای اندیشه و مدیر گالری اندیشه برای همکاری که طی این سالها. با دبیر این نمایشگاه داشتند اضافه کرد. روز جهانی مهربانی سالهاست در کشور های دیگر بر گزار می گردد و چون در فرهنگ اسلامی و ایرانی ما سفارشات زیادی در کلام معصومین و بزرگان در خصوص مهربانی داریم.می توانیم پرچمدار این حرکت اخلاقی در جهان باشیم و چهره مهربان پیامبر اسلام حضرت محمد (صلی‌الله‌علیه‌و‌آله‌وسلّم) را به این مناسبت بیشتر به جهانیان معرفی کنیم.
عطارزاده ابراز امید واری کرد به یاری خدا و همیاری و همکاری مسئولین فرهنگسای اندیشه بر گزاری دهمین نمایشگاه پوستر مهربانی به شکلی بین المللی بر گزار گردد.

دبیر نهمین نمایشگاه پوستر مهربانی پس از معرفی و تشکر از داوران این نمایشگاه آقایان اشکان قازانچای، سید محمد یاسینی و علی قسمتی. و تشکر از آقای شیخلر مدیر شرکت پالن برای اختصاص هدیه برای نفرات برتر، برگزیدگان این دوره را معرفی. و لوح هنرمند مهربان و گواهی شرکت را همراه هدایایی به رسم یادبود تقدیم ایشان نمود.

برگزیدگان نهمین دوره نمایشگاه پوستر مهربانی :
مهربانو زهرا شهباز پور ،مهربانو فرزانه حیدریانی ،مهربانو فاطمه امینی ، مهربانو حدیث حبیب پور ، مهربان عرفان عطارزاده

 
 

 

امتیاز کاربران: 4.45 ( 1 رای)
 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


*

دکمه بازگشت به بالا