خبر

مصاف مهربانی

 دیدار دو تیم ستارگان هنر و دست‌های مهربان با  

محمدرضا مهدوی سرمربی تیم ستارگان هنر نیز گفت: جوادی مدیر باشگاه قدم‌های خیری را در این خصوص برداشته و ما هم عضو کوچکی از این خانواده هستیم و نارنجی پوش می‌شویم.روی ما حساب کنید. در این شرایط سخت زندگی، چقدر خوب است که اعضای جوان این بنیاد با انرژی به امور خیرخواهانه ادامه می‌دهند و قدم‌های مثبت برمی دارند.

علی خسروی داور پیشکسوت این بازی نیز اضافه کرد: بعد از 35 سال در فوتبال ایران، بازی‌های المپیک، آسیایی و مسابقات جهانی، این بازی اولین جایی بود که بعد از مدت‌ها از افراد با تجربه برای داوری این بازی دعوت شده و در هیچ جای ورزش این موضوع دیده نمی‌شود.

photo_Û²Û°Û±Û¹-Û°Û²-Û²Û´_Û±Û¶-ÛµÛµ-Û³Û·

وی ادامه داد: خیلی خوشحالم و دوست دارم شرایطی این چنینی ایجاد شود تا افراد با تجربه بتوانند در این زمینه‌ها فعالیت داشته و کار کنند.

خسروی افزود: جواد فهمیمی راد، منوچهر نظری و ناظر محمد فنایی از دیگر داوران با تجربه این بازی خواهند بود.

محمدرضا عیوضی از دیگر اعضای تیم ستارگان هنر نیز با ابراز خوشحالی به خاطر حضور در این بازی و همکاری با بنیاد دست‌های مهربان، گفت: این بازی دوستانه برای ابراز مهربانی است و این را رسالت اصلی خودمان می‌دانیم و در قالب این برنامه‌ها، همه ایرانیان متوجه حضور و تلاش این سازمان‌ها و بنیادهای خیریه خواهند شد. نهادهای مردمی که افرادی که نیاز به مهربانی را دارند شناسایی و حمایت می‌کنند و خوشحالیم که امروز فرصتی فراهم شده تا ما هم یک قدم کوچک در این راه برداریم.

زهرا یوسفی مدیرعامل بنیاد نیکوکاری دست‌های مهربان نیز گفت: این بنیاد 12 سال پیش توسط شهرام فرجی تاسیس شد و در زمینه حمایت از ایتام، توانمندسازی بانوان، مدرسه سازی و ساخت مراکز درمانی، نگهداری و آموزش از ایتام و امروز حمایت از بیماران ایکتیوز به کار خود تاکنون ادامه داده است.
photo_Û²Û°Û±Û¹-Û°Û²-Û²Û´_Û±Û¶-ÛµÛµ-Û±Û¹

وی درباره بیماران ایکتیوز تاکید کرد: این بیماران به واسطه نوع بیماری پوستی شان از یک سال پیش تحت حمایت این بنیاد قرار گرفته‌اند. آنها متاسفانه هنوز تحت پوشش بیمه نیستند و از نظر درمان و تهیه دارو مشکل دارند.

یوسفی اضافه کرد: این هفته مصادف با روز بیماری‌های نادر است. به همین دلیل قرار است عده ای از آنها برای تماشای این مسابقه حضور پیدا کرده تا هم در این جشن حضور داشته و هم مردم با آنها آشنا شوند و بدانند که بیماری آنها واگیردار نیست.

در ادامه هومن جوادی مدیرعامل باشگاه ستارگان هنر تاکید کرد: من پیش از آشنایی با بنیاد دست‌های مهربان این بیماری را نمی‌شناختم و در این بازی قصد داریم بیماران ایکتیوز را به مردم شناسانده و نشان دهیم این بیماری واگیردار نیست. اگرچه خاص و نادر است اما در ارتباط و معاشرت با این افراد اتفاقی سلامتی شما را تهدید نمی‌کند.

علی حضرتی کاپیتان تیم فوتبال بنیاد دست‌های مهربان هم افزود: تمام تیم‌ها افتخاراتشان به خاطر بردهایی است که کسب می‌کنند اما تیم هنرمندان و تیم دست‌های مهربان افتخار مشترکشان، لبخندی است که روی لب کودکان تحت پوشش این بنیاد می‌نشانند.

در ادامه، امین دماوندی از اعضای تیم دست‌های مهربان نیز اضافه کرد: استفاده از عنوان مسابقه برای این بازی ایجاد هیجان است.اما اهداف هر دو تیم شاد کردن دل کودکانی است که به هر دلیلی پدرشان را از دست داده یا از بیماران ایکتیوز هستند.

هومن جوادی در ادامه این نشست بیان داشت: تیم ستارگان هنر تاکنون از تمام حوزه‌های نیکوکاری استقبال کرده و امیدوارم این اتفاق مقدمه‌ای برای برگزاری مسابقات بزرگتر در سال 98 باشد.

وی تاکید کرد: قرار است از سال جدید و در جام ماه مبارک رمضان، اولین مسابقات جام رمضان با خیریه‌ها را شروع کنیم و این مسابقات را به مصاف مهربانی با بنیاد دست‌های مهربان نیز ادامه بدهیم.

جوادی خاطرنشان کرد: ما در این 20 سال در مسابقات زیادی باختیم تا عده ای را خوشحال کنیم.در زندان بازی کردیم و به تعداد گلی که زندانیان به ما می‌زدند می‌توانستند به مرخصی بروند.به همین دلیل تا جایی که می‌توانستیم گل خوردیم تا آنها به مرخصی بروند.

وی با اشاره به اینکه برای تماشای این بازی به مسئولان فدراسیون نیز دعوت نامه فرستاده ایم، گفت: امیدواریم آنها در این مسابقه حضور پیدا کنند تا باعث دلگرمی بیشتری شوند.
photo_Û²Û°Û±Û¹-Û°Û²-Û²Û´_Û±Û¶-ÛµÛµ-Û²Û·

حضرتی کاپیتان تیم دست‌های مهربان هم ادامه داد: تیم دست‌های مهربان از سال 90 و از پرسنل داخلی این بنیاد تشکیل شده و امیدواریم با برد در این بازی نمادین دل کودکان را شاد کنیم.

سید جواد هاشمی بازیگر و کاپیتان تیم ستارگان هنر ادامه داد: این اتفاق بسیار شایسته در تیم ستارگان هنر را به سهم خودم تبریک می‌گویم چرا‌که هیچ بردی جز برد در اخلاق، نیکوکاری و کمک برایش مهم نیست و این بسیار ارزشمند است.

وی افزود: این برنامه می‌تواند مقدمه ای برای وقوع اتفاقات بهتر در جامعه باشد.در این عرصه‌ها مردم بایستی ورود کنند و تبلیغات اصحاب رسانه در این زمینه می‌تواند به ترویج امر خیر و نیکوکاری در جامعه کمک کند.

نشست خبری امروز (یکشنبه) درباره جزئیات مسابقه فوتبال بین دو تیم دست‌های مهربان و ستارگان هنر ایران با حضور زهرا یوسفی مدیرعامل بنیاد دست‌های مهربان و اعضای آن و همچنین اعضای تیم ستارگان هنر از جمله هومن جوادی(مدیرعامل باشگاه)، محمدرضا عیوضی، محمدرضا مهدوی، علی خسروی (کارشناس داوری)، مجتبی پوربخش و سید جواد هاشمی (کاپیتان تیم) و اهالی رسانه برگزار شد.

برای کسب اطلاعات بیشتر از این مسابقه و جشن فروش پیراهن تیم ستارگان هنر ایران به آدرس www.dmngo.ir مراجعه کنید.

 

عکس: سینا صداقتی

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


*

دکمه بازگشت به بالا