خبر

مرامنامه مهربانی

هر حرکت  اجتماعی به یک  تعریف  مقدماتی برای  کسانیکه در این راه قدم بر می دارند نیازمند است  تعریفی که  هرچه کوتاه تر و جامعتر باشد تا  تمامی علاقمندان فارغ از هر دسته بندی بتوانند با اهداف  آن ارتباط برقرار کنند  موسسه عزیزستان با بیش از یک دهه که در زمینه مهربانی فعالیت  دارد بر آن شد تا یک مرامنامه مهربانی  تدوین  نموده  تا علاوه بر استفاده  درون موسسه  آن را در اختیار عموم علاقمندان به مهر و مهربانی قرار داده تا سر لوحه ارتباطات خود قرار دهند و چنانچه  توانایی و تمایل گسترش این فرهنگ را داشتند در فضا های مجازی به شیوه  پیشنهادی اقدام به نشر آن نمایند .
مرامنامه مهربانی :

من با علم و آگاهی از اینکه انسان هستم و بنده خدایی مهربان با خود و خدای خود پیمان می بندم تا مهربان باشم با خودم با خدا با بندگان خدا و با طبیعت پروردگار. من اعتقاد دارم اگر بخواهم زندگی با آرامش داشته باشم قبل از هر شخصی باید با خودم مهربان باشم .من می دانم برای مهربانی بیشتر با خودم باید آنها را که بیش از همه مرا دوست دارند دوست بدارم . من می دانم خدا وند و مادر و پدر بیش از همه با من مهربان هستند پس قبل از همه هر روز دوستی و مهربانیم را با آنها مستحکم تر می کنم.من می دانم تمام انسانها بندگان خداوند هستند برای مهربانی با خدا با بندگان خدا مهربان خواهم بود. من می دانم تمام عالم .طبیعت .گیاهان و حیوانات مخلوقات و آفریده خداوند هستند برای مهربانی با خدا با آنها هم هرروز مهربانتر خواهم بود.

با گسترش استفاده از فضا های مجازی  داشتن الگو های ملی  و دینی بیشتر احساس  می شود  این الگو ها  می تواند کمی از نا هنجاری های  را که  اینگونه تکنولوژیها با خود بهمراه می آورد کاسته و کنار  درج مطالب گوناگون همواره  تذکر مهربانی  را به خود داشته باشد .
موسسه عزیزتان با نیت گسترش فرهنگ مهربانی به کاربران فضا های مجازی خصوصا  استفاده کنندگان از تلگرام و اینستاگرام پیشنهاد می کند  عکس اصلی یا یکی از عکسهای پروفایل خود را در تلگرام / اینستاگرام  و دیگر  برنامه های مشابه به صورتی که پیشنهاد می گردد تنظیم نمایند .

با توجه به اینکه عکسهای پروفایل در اینگونه برنامه ها  ابتدا بسیار کوچک دیده می شود و سپس قابل بزرگنمایی است  می توان از این قابلیت استفاده نمود و مرامنامه را در اندازه بزرگ  روی تصویر قرار داد  چون با استفاده از این شیوه در ابعاد کوچک عکس قابل دیدن و شناسایی است و در ابعاد بزگ قابل مطالعه  و حسن این شیوه این است که با  درج این مرامنامه روی تصویر تاثیر معانی  واژه ها  به مرور  روی صاحب تصویر و مخاطبین  به قدر استفاده از آن خواهد داشت .

علاقه مندان به  درج مرام نامه روی تصویر پرو فایل خود با ارسال  عدد ۹۵ به  سامانه  ۳۰۰۰۷۶۱۸۸۰ فایل آمادهPSD  در برنامه فتو شاپ  از طریق تلگرام  برایشان ارسال خواهد شد  همچنین آن دسته از عزیزان که  امکان استفاده از برنامه فتوشاپ را ندارند تصویر مورد نظر خود را  برای استفاده  در پروفایلشان ارسال نمایند تا پس از آماده سازی برایشان باز ارسال گردد.

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


*

دکمه بازگشت به بالا