خبر

بیش از هرچیز مهربان باشید

به گفته ناشر کتاب در این کتاب شما یاد می‌گیرید تا فرزندتان را به‌گونه‌ای بار بیاورید که در خانواده و اجتماع مهربان بوده و رفتاری انسانی داشته باشد و خودتان راه‌هایی را برای ارتقای شخصیت فرزندتان کشف خواهید کرد. وقتی ما با خانواده، دوستان و همسایه‌ها، مهربان و دلسوز باشیم، روابط ما سرشار از عشق، زیبایی و اطمینان خواهد بود. وقتی در روابط‌‌‌مان با دیگران فراتر از دوستی و آشنایی، انسانی رفتار کنیم، در واقع کمک می‌کنیم که در این دنیای پر از سختی و مشقت، صلح و آرامش برقرار شود.

کتاب شامل این هفت بخش است: بهترین ویژگی انسانی – ابزار پرورش کودک انسانی – زندگی شما، پیغام شماست، سال‌های اولین (تولد تا شش سالگی) – دوره نوجوانی (13 تا 19 سالگی) و کودک به یک فرد بالغ مهربان تبدیل می‌شود.

از سیامک محی‌الدین‌بناب مترجم این کتاب، پیش از این دو کتاب کاغذ / تاریخچه و نگهداری و تای آن و کتاب معروف 206 معما (چاپ دوم) در نشر آموت منتشر شده است.

کتاب بیش از هرچیز مهربان باشید (تربیت کودک انسان‌وار، در زمانه‌ی دشوار) نوشته‌ی دیوید البحاری با ترجمه‌ی سیامک محی‌الدین‌بناب در 336 صفحه و به قیمت 15000 تومان توسط نشر آموت منتشرشده است.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


*

دکمه بازگشت به بالا